Поповнити рахунок МТС

Поповнити рахунок МТС

Онлайн магазин Fonmoney надає можливість цілодобово, швидко та зручно поповнювати мобільні рахунки Вашого МТС оператора в Україні. За допомогою Fonmoney відправник надійно і без жодних реєстрацій поповнює рахунок, а одержувач-отримає приємні емоції від неочікуваного подарунку. Саме в такий спосіб Ви зможете не лише здивувати Ваших близьких та рідних, але й надати їм фінансову підтримку.

Оператор мобільного зв'язку МТС пропонує своїм клієнтам наступні тарифи: "Супер МТС 3D Нуль", "Супер МТС 3D Нуль Дніпро", " Супер МТС 3D Нуль Український", та інші. Також для Вас доступний мобільний інтернет у нових тарифах лінійки "Супер МТС 3D Нуль". Умови послуг, розроблених спеціально для Вас, залежать від регіону Украіни, в якому Ви проживаєте.

Поповнити МТС онлайн з Fonmoney

  1. Введіть номер телефону МТС разом із кодом +380 в зазначене на екрані поле.
  2. Оберіть бажану суму для поповнення рахунку МТС.
  3. Завдяки Fonmoney можна поповнити рахунок МТС на суму 100, 150, 200, 250 грн.
  4. Проплата з Fonmoney дуже проста. МТС поповнення рахунку можна сплатити платіжними картками, через Paysafecard, або миттєвий переказ.
  5. Fonmoney миттєво відправляє заздалегідь проплачене МТС поповнення на вказаний абонентом номер. МТС в Україні висилає в свою чергу користувачу підтвердження щодо поповнення рахунку.

Як поповнити МТС онлайн?

Ви можете поповнити рахунок МТС на суму

Ви отримуєте
Ви сплачуєте

150 UAH
8.5 €
200 UAH
11.5 €
250 UAH
14.5 €

Інформація щодо стану рахунку

  • Ви можете перевіряти баланс основного рахунку МТС в будь-який зручний для Вас час. Для цього введіть *101# і натисніть клавішу виклику. Інформація щодо балансу Вашого додаткового рахунку доступна за номером *101*10# .Відправлення балансу є безкоштовним як у мережі МТС, так і у роумінгу.
  • Якщо у Вас виникли запитання щодо послуг оператора мобільного зв'язку МТС зателефонуйте на короткий номер 111 ( безкоштовно в мережі МТС), або на стаціонарний номер (044) 240 00 00. Довідково-інформаційна служба МТС Інформ надає усю доступну і актуальну інформацію своїм клієнтам. Вам доступні такі сервіси: Бізнес-Інформ, VIP-Інформ, Дозвілля-Інформ, Фін-Інформ, Мед-Інформ, Експрес-Інформ, Ерудит-Інформ, Спорт-Інформ, Тур-Інформ, Авто-Інформ, Інформація для туристів. Для отримання інформації заталефонуйте з мобільного за коротким номером 123. Плата за з’єднання складає 7,00 грн., хвилина розмови – 7,00 грн (Тарифи вказані з ПДВ, без ПФ).
  • Для того, щоб зручно контролювати свої витрати, наберіть зі свого мобільного *133# та натисніть клавішу виклику. Довідник з усією інформацією щодо контролю витрат доступний цілодобово 365 днів на рік для усіх абонентів МТС. Надсилайте SMS з проханням передзвонити завдяки послузі " Передзвони мені". Наберіть на своєму телефоні *104*, далі- номер бажаного абонента і клавішу виклику. Ця послуга є безкоштовною і не вимагає підключення.
Оплата послуг