Поповнити рахунок платіжною карткою

Поповнюйте рахунок карткою VISA

visa

Використовуйте Вашу платіжну картку VISA для швидкого та зручного поповнення мобільного рахунку з Fonmoney. Для того,щоб сплатити послуги введіть дані Вашої банківської картки: номер, ім'я власника, термін дії, захисний код (три цифри на звороті картки). Ця картка є однією з найбільш розповсюджених у світі. ЇЇ власники без будь-яких обмежень розплачуються за товари та послуги в закладах торгівлі та сфері послуг. З нею можна також швидко і безпечно здійснювати карткові операції в мережі Інтернет.

Поповнюйте рахунок карткою MasterCard

mastercard

Використовуйте Вашу платіжну картку Master Card для поповнення мобільного рахунку з Fonmoney. Рахунок мобільного телефону українських операторів мобільного зв'язку буде швидко та просто поповнено. Вам необхідно вказати лише дані платіжної картки, а саме, ім'я власника, номер, дату закінчення дії карти, захисний код на зворотному боці( вказаний на смузі для підпису). Мільйони людей використовують картку Master Card, оскільки вона забезпечує зручний, надійний та гнучкий спосіб оплати. Платіжна картка відкриває для свого власника необмежені можливості, наприклад такі, як розрахунок за покупки та послуги в інтернеті.

Оплата послуг

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.