Поповнити рахунок Utel

Поповнити рахунок Utel

З Fonmoney можна швидко, легко і надійно поповнювати усі рахуни Utel в мережі інтернет. За допомогою онлайн магазину Fonmoney Ви робите це анонімно. Одержувач в Україні буде дуже вдячний такому подарунку. Переказ грошей на рахунок Вашого мобільного оператора Utel це альтернатива тій фінансовій підтримці, яку Ви час від часу надаєте Вашим близьким.

ТриМоб пропонує своїм абонентам скористатися унікальними тарифними планами швидкісного мобільного інтернету без укладання письмового договору, а саме- «ОГО!Мобільний Старт», «ОГО!Мобільний Легкий», «ОГО!Мобільний Стандарт».

Поповнити Utel онлайн з Fonmoney

  1. Введіть номер Вашого телефону Utel. Перед номером вкажіть, будь ласка, код України +380.
  2. Наступний крок: вибір суми для поповнення рахунку Utel.
  3. Fonmoney пропонує поповнення рахунку на 100, 150, 200, 250 грн.
  4. Сплатити послуги можна за допомогою найпопулярніших платіжних карток, Paysafecard, або миттєвого переказу.
  5. Fonmoney поповнює Utel рахунок прямо в Україні. Абоненту надійде підтвердження від мобільного оператора Utel стосовно мобільного поповнення рахунку.

Як поповнити Utel онлайн?

Ви можете поповнити рахунок Utel на суму

Ви отримуєте
Ви сплачуєте

150 UAH
8.5 €
200 UAH
11.5 €
250 UAH
14.5 €

Інформація щодо стану рахунку

  • Для перевірки суми коштів на рахунку та терміну дії номеру наберіть *100# і натисніть виклик. Для перевірки залишку пакету послуг наберіть комбінацію цифр *121# і натисніть клавішу виклику.
  • Отримати інформацію стосовно послуг компанії Utel та професійну допомогу можна за номером контакт-центру Укртелекому 0 800 506  800. Для того, аби довідатися про послуги мобільного зв’язку ТОВ "ТриМоб" зателефонуйте 0 800 50 11 88 ( безкоштовно в мережі ПАТ «Укртелеком»), або 11 88 (безкоштовно з мобільної мережі ТриМоб).
  • Скористайтеся послугою "Передзвони мені" аби завжди залишатися на зв'язку зі своїми рідними. Для цього наберіть на Вашому телефоні *110*  - номер телефону -  #. Для абонентів мобільного зв’язку ТриМоб ця послуга надається безкоштовно.
Оплата послуг