Оплата послуг

 

Всі ціни на наші послуги вказані з урахуванням ПДВ, що стягується в тій країні, де Ви придбали поповнення. За бажанням в підтвердження оплати ми можемо надати товарний чек. Для користування нашими послугами оберіть один з наступних способів оплати:

 

Миттєвий переказ
Миттєвий переказ
Миттєвий переказ є одним з найбезпечніших способів проплати послуг в інтернеті. Ви надаєте дані Вашої платіжної картки (код та номер рахунку) та перераховуєте суму. Ваше замовлення буде підтверджено TAN- кодом(одноразовим паролем). Такий спосіб переказу грошей має сертифікат про захист даних TÜV, тому відповідає найвищим вимогам безпеки.
MasterCard
MasterCard
MasterCard платіжна картка, що використовується клієнтами по всьому світу для здійснення проплат в інтернет-магазинах. Вам необхідно вказати лише номер картки, повне ім`я власника та захисний код (останні три цифри на смузі для підпису). Наш онлайн-магазин захищено технологією SSL (HTTPS), що забезпечує кращий захист та збереження конфіденційної інформації.
VISA
VISA
Платіжну картку VISA, так саме як і MasterCard, можна використовувати для здійснення операцій в інтернеті. Для сплати послуг зазначте, будь ласка, повне ім`я власника, номер картки та захисний код на звороті картки.
Paysafecard
Paysafecard
Paysafecard - альтернативний спосіб проплати послуг в інтернеті. Кожен ваучер (купуйте в будь-якій з точок продажу) містить шістнадцятизначний код, за допомогою якого можна придбати поповнення у Fonmoney. З Paysafecard в Вас не виникне додаткових витрат. Унікальний код забезпечить надійність Ваших поповнень. Вам не потрібно надавати додаткову особисту інформацію. Бажаєте знати більше - Paysafecard.
 

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.