Поповнити рахунок life:)

Поповнити рахунок lifet

Fonmoney пропонує зручний, швидкий та надійний спосіб поповнення заздалегідь проплаченого мобільного рахунку life:) через Fonmoney Online-Shop. За допомогою Fonmoney Ви можете робити це анонімно. Ваша родина в Україні буде дуже вдячна за такий подарунок. Поповнення- це фінансова підтримка, яка може стати Вашим близьким у нагоді.

Мобільний оператор life:) пропонує цілу низку тарифних планів, щоб Ви могли обрати найоптимальніший варіант. Серед них:" Все включено", " life:) шалений день", "Знову дешевше", "Вільний life:)", "Турист life:)" та інші. Тарифний план "life:) ONLINE"- оптимальний варіант Інтернет-тарифу для лептопів та планшетів.

Поповнити рахунок life:) онлайн з Fonmoney

 1. Введіть номер мобільного телефону life:) попередньо вказавши код України +380.
 2. Виберіть суму поповнення рахунку life:).
 3. Fonmoney пропонує life:) поповнення на суму 100, 150, 200, 250 грн.
 4. Вкажіть спосіб оплати. Поповнити life:) рахунок можна за допомогою найпопулярніших платіжних карт, Paysafecard або миттєвого переказу.
 5. Fonmoney поповнює рахунок безпосередньо в Україні. Одержувач одразу отримає від life:) підтвердження щодо поповнення.

Як поповнити life:) онлайн?

Ви можете поповнити рахунок life:) на суму

Ви отримуєте
Ви сплачуєте

150 UAH
8.5 €
200 UAH
11.5 €
250 UAH
14.5 €

Інформація щодо стану рахунку

 • Ви можете перевіряти стан Вашого life:) рахунку будь-де та будь-коли. Для цього увійдіть до life:) SIM меню телефону та виберіть опцію Balans. Після цього Ви отримаєте SMS з інформацією про стан коштів на рахунку. Або наберіть *111# і натисніть кнопку виклику. Для додаткової інформації щодо послуг натисніть *121#.
 • Також Ви можете зателефонувати до нашої служби підтримки: 0 800 20 5433 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), або 5433 (безкоштовно в мережі life:) в межах України).
 • Корисна інформація щодо послуг life:). Надання послуги "Передзвони мені". Якщо Вам терміново треба комусь зателефонувати, а на рахунку недостатньо коштів, і в Вас не має можливості поповнити рахунок,скористайтеся послугою Передзвони мені". Виконайте одну з наступних дій: - Наберіть на Вашому мобільному запит *123*3*380ХХХХХХХХХ#, де 380ХХХХХХХХХ — номер абонента, якому Ви бажаєте надіслати повідомлення з проханням з’єднатися , та натисніть кнопку виклику.
   - Надішліть SMS повідомлення з текстом 3[пробіл]380ХХХХХХХХХ на номер 123
   - Зателефонуйте з Вашого мобільного на короткий номер *123# , вкажіть категорію «Na zviazku», далі виберіть послугу «Peredzvony meni» та вкажіть номер абонента, якому адресоване прохання передзвонити, у форматі 380ХХХХХХХХХ .
  Після цього вказаний Вами абонент отримає повідомлення з текстом «Передзвоніть мені, будь ласка, на номер 38ХХХХХХХХХХ», (де 38ХХХХХХХХХХ- номер Вашого мобільного). Ви отримаєте SMS-звіт про надходження повідомлення вказаному Вами абоненту. Запити з текстом «Передзвони мені» можна надсилати абонентам українських операторів мобільного зв’язку.
  Увага! Протягом доби (часовий інтервал з 00:00 до 24:00) Ви можете відправити не більше 5 запитів «Передзвони мені».
  Всім абонентам мобільного зв’язку life:) ця послуга надається БЕЗКОШТОВНО.
Оплата послуг