Поповнити рахунок Київстар

Поповнити рахунок Київстар

Поповнити рахунок мобільного оператора Київстар можна дуже зручно та швидко. Для цього достатньо лише скористатися Fonmoney. За допомогою нього Ви можете цілодобово та без жодних реєстрацій поповнювати мобільний рахунок Ваших близьких та рідних. Переказ грошей на рахунок буде коштувати Вам набагато менше, ніж звичайний переказ. В свою чергу одержувачу не потрібно нічого робити, щоб його отримати.

Київстар пропонує такі тарифи за передплатою для приватних абонентів: "Країна Київстар", "Базовий", "Класичний". Також користувачі оператора мобільного зв'язку Київстар можуть скористатися наступними тарифними планами для доступу в інтернет -"Інтернет", "Інтернет 3G". Інформацію щодо додаткових послуг в мережі інтернет Ви знайдете знайдете на офіційному сайті Київстар.

Поповнити Київстар онлайн з Fonmoney

  1. Введіть номер телефону Київстар .Не забудьте вказати код України +380 перед номером.
  2. Виберіть суму поповнення рахунку Київстар.
  3. Fonmoney пропонує поповнення Київстар рахунку на суму 100, 150, 200, 250 грн.
  4. Існують такі способи оплати послуг Fonmoney: найкомфортніші у використанні платіжні карти (VISA та MasterCard), Paysafecard, миттєвий переказ.
  5. Fonmoney одразу відправляє поповнення рахунку Київстар на зазначений номер телефону. Оператор мобільного звязку Київстар відправляє користувачу nідтвердження щодо поповнення рахунку.

Як поповнити Київстар онлайн?

Ви можете поповнити рахунок Київстар на суму

Ви отримуєте
Ви сплачуєте

150 UAH
8.5 €
200 UAH
11.5 €
250 UAH
14.5 €

Інформація щодо стану рахунку

  • Для перевірки стану рахунку наберіть на Вашому мобільному телефоні комбінацію *111# та натисніть кнопку виклику.
  • Інформаційно-довідкова служба "Київстар" працює цілодобово. Для відповіді на Ваші питання скористайтесь номером: (044) 466 0 466 (дзвінки зі стаціонарного телефону тарифікуються відповідно до тарифів оператора стаціонарного зв’язку); або натисніть 466 ( безкоштовно в мережі «Київстар»).
  • Корисна інформація щодо послуг Київстар. Послуга "Передзвони мені" від Київстар надається абонентам як в Україні, так і за її межами. Для здійснення послуги натисніть *130*380ХХХХХХХХХ# (де 380ХХ ХХХ ХХ ХХ-номер бажаного абонента),та клавішу виклику. Необмежена кількість запитів з проханням передзвонити для абонентів на території України. Якщо Ви надсилаєте запит з проханням передзвонити з-за кордону на номер «Київстар» чи «Beeline», то абонент, який отримав повідомлення, має набрати код *19 перед номером Вашого телефону. Таким чином, саме він буде оплачувати виклик, для Вас в роумінгу такий виклик буде безкоштовним.
  • Підключіть послугу «App club» та безлімітно завантажуйте найпопулярніші та найбажаніші ігри і програми, не сплачуючи при цьому за інтернет трафік. Для цього надішліть SMS( безкоштовно) з будь-яким текстом на номер 8870. Зайдіть на сторінку послуги «App club». Для завантаження ігр або програм Вам буде запропоновано підключити послугу. Підключення та перші шість днів користування безкоштовні. В подальшому вартість послуги становить 0,58 грн на день.
Оплата послуг