Поповнити рахунок Beeline

Поповнити рахунок Beeline

Fonmoney -це популярний, зручний у користуванні онлайн магазин для надійних поповнень мобільних рахунків Beeline. Для того, аби здійснити бажаний переказ грошей Вам не потрібно проходити жодних реєстрацій. Поповнюючи рахунок з Fonmoney, Ви підтримаєте Ваших близьких та рідних в Україні.

Для дзвінків на всі мережі Beeline пропонує своїм клієнтам тариф «29» та «29+». Якщо Ви бажаєте насолодитися усіма перевагами мобільного інтернету, скористайтеся тарифним планом «Клік». Підключіть тариф " Тримайте зв'язок", і Ви завжди перебуватимете на зв'язку зі своїми близькими та рідними.

Поповнити Beeline онлайн з Fonmoney

  1. Впишіть в поле номер мобільного телефону, перед цим вкажіть код країни-+380.
  2. Вкажіть суму для поповнення рахунку Beeline.
  3. Ви можете поповнити мобільний рахунок Beeline на суму 100, 150, 200, 250 грн.
  4. Ви можете обирати між наступними способами оплати: найвідоміші платіжні карти, Paysafecard, миттєвий переказ.
  5. Fonmoney одразу відправляє поповнення рахунку на вказаний абонентський номер. Абонент в свою чергу отримає підтвердження щодо поповнення від Beeline.

Як поповнити Beeline онлайн?

Ви можете поповнити рахунок Beeline на суму

Ви отримуєте
Ви сплачуєте

150 UAH
8.5 €
200 UAH
11.5 €
250 UAH
14.5 €

Інформація щодо стану рахунку

  • Для перевірки стану Вашого рахунку потрібно набрати *111#. На дісплеї Вашого мобільного буде вказано залишок грошей на рахунку.
  • Центр підтримки: з мобільних телефонів Beeline- 466, з міських телефонів в Україні - 0 (800) 3 0101 3 . Для отримання відповіді на Ваше запитання звертайтесь за телефонами: 0628 (безкоштовно з мобільних телефонів Beeline) або 0 (800) 3 0101 3 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні)
  • Послуга мобільного оператора Beeline "Передзвони мені" дозволяє абонентам бути на зв’язку зі своїми рідними у будь-який час. Для активування послуги Вам треба набрати комбінацію цифр *130*380ХХХХХХХХХ#, (де 380ХХ ХХХ ХХ ХХ — номер абонента, з яким Вам необхідно зв’язатись) та натиснути кнопку «Виклик». Ця послуга надається як в Україні, так і у роумінгу.
Оплата послуг